0850 441 40 99

Değerlerimiz

1- Müşteri memnuniyeti bizim için herşeyden önce gelir. Sizi memnun edebilmek ve sizi daha iyi dinleyebilmek için bize 24 saat boyunca e-posta ya da direk telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. İsteklerinizi samimi ve disiplinli bir şekilde değerlendireceğimize söz veriyoruz.

2- İçinde yaşadığımız topluma değer katmak isteriz: İster Türkiye'de çocuk modasını geliştirmek olsun, ister yerel iş imkanı yaratıp ekonomiye katkı olsun, ister vergimizi hakkıyla verip devleti desteklemek olsun, içinde yaşadığımız topluma katma değer katmak bizim için önemlidir.

3- Çocuklar da bireydir, onların fikrini dinler ve saygı duyarız: Belki hemen farketmesek de çocuklar daha doğdukları ilk günden bir bilince, bir karaktere ve bir zevke sahiptir. Onların bu özgün, cesaretli, ve yaratıcı dünyalarını dinlemek, onlara elbise alırken de klişelere ve tabulara aldırmadan onların da tercihlerini dinlemek bizce çocuk gelişiminde temeldir.

4- Annelik bizim için kutsaldır: Bir çocuk dünyaya getirmek, çocuğu büyütmek, korumak, eğitmek ve yetiştirmek dünyanın en zor ama aynı zamanda en saygı duyulması gereken işlerinden biridir. Burda size yardım etmeyi kendimize vazife olarak görürüz.

5- Çevreye ve doğaya saygı, bizim için insana saygıdır: Sattığımız ürünlerde kullanılan malzemelerden tutun da, ürünü size göndermek için kullandığımız pakete kadar her Adımda Çevreyi ve doğayı gözetir, israfı ve kirliliği en az seviyeye indirmeye çalışırız. Bu kertede bizden aldığınız ürünleri kendi çocuğunuzdan sonra başka çocuklar da giysin isterseniz bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Ayrıntılar için sosyal sorumluluk kısmına bakınız. 

SSL Secure, Visa, Mastercard, Troy, American Express

© 2019 Petitecherie.com - TARCAN E-Ticaret ve Pazarlama Ltd. Tüm hakları saklıdır.

Hipotenüs Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri İle Hazırlanmıştır.